W obliczu pandemii koronawirusa pracownicy, zwłaszcza służb medycznych, stoją przed niespotykanym dotąd wyzwaniem. Ich sprawna praca jest dzisiaj w interesie każdego z nas. Wystawieni na pierwszą linię frontu, są narażeni na największe niebezpieczeństwo. Lekarze, ratownicy, pielęgniarki, ale także rejestratorzy medyczni i laboranci, codziennie ryzykują zdrowiem stawiając się do pracy.

 

Obserwujemy mobilizację społeczeństwa do walki z wirusem. Lokalne społeczności szyją maseczki dla potrzebujących, na portalach społecznościowych powstają liczne grupy, w których można znaleźć pomoc np. w robieniu zakupów, firmy przestawiają produkcję, by wypełnić zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej. Każdy chce pomóc tak jak może najlepiej.

 

Branża RPA również kieruje całe moce przerobowe do walki, aby dać to, co służbie zdrowia przyda się teraz najbardziej: czas i ograniczenie kontaktów międzyludzkich do minimum. UiPath, światowy lider takich rozwiązań, udostępnia
ZA DARMO licencję dla wszystkich zainteresowanych ośrodków medycznych, które angażują swoje siły w walkę z koronawirusem. Nasza firma, jako partner UiPath, oferuje pełne wdrożenie robotów, które wspomogą codzienna pracę w tych ośrodkach.

 

Roboty wspierają już służby medyczne, skracając procedury administracyjne związane z testami na obecność COVID-19, a w branży higienicznej wspierają pracowników w obsłudze zwiększonych zamówień. UiPath stworzył robota, który pozwala na monitorowanie zdrowia pracowników i sporządzanie codziennych raportów o COVID-19. Rejestratorom medycznym roboty pomagają w obsłudze pacjentów i codziennych pracach administracyjnych.
Automatyzacja to przede wszystkim oszczędność czasu, dzięki:

 

– pracy 24h/7,
– skróceniu czasu wykonywania czynności,
– wsparciu komunikacji.

 

Roboty pomogą odciążyć pracowników w żmudnych czynnościach, dzięki czemu większe siły skupią na najważniejszym – ratowaniu ludzkiego życia.

 

Więcej o przykładach wykorzystania robotów w walce z COVID-19 można przeczytać tutaj: https://www.uipath.com/resources/covid-automations

 

Jeśli dostrzegają Państwo możliwości automatyzacji procesów w swoich firmach, szpitalach, miejscach pracy – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przekażemy więcej szczegółów i razem ustalimy, jak możemy pomóc.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.